Aké sú výhody vitamínu D?

Vitamín D pomáha vášmu imunitnému systému odraziť vírusy a baktérie. Analýza z roku 2017 zistila, že vitamín D znižuje riziko akútnej respiračnej infekcie, ak sa užíva denne alebo týždenne vo forme doplnkov. Vedci teraz študujú, ako vitamín D ovplyvňuje COVID-19 .


Ako urobiť prírodnú očistu hrubého čreva doma

Zdravé zažívanie je neoddeliteľnou súčasťou toho, aby ste sa cítili šťastní, zdraví a dobre.

Jedným z dôležitých orgánov v tráviacom systéme je hrubé črevo. Zdravie hrubého čreva je významnou súčasťou zdravia tráviaceho traktu. Niektorí ľudia tvrdia, že pre optimálne trávenie by malo byť hrubé črevo prečistené. Výskumy preukazujúce účinnosť očist je však mizivé a nekvalitné.


Čo je liek Omega 3?

Môže tiež chrániť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, podľa Linus Pauling Institute . Opaľovací krém je stále najlepšou obranou, ale keď je použitý v spojení s omega 3, je silným bojovníkom. A čo viac, dostatok omega 3 vo vašej strave je spojený s mladistvým vzhľadom pleti.


Čo je liek Omega 9?

Kyselina olejová je primárna omega 9 mastná kyselina. Má prínos pre vaše srdce a mozog a je spojený so zníženým rizikom srdcových chorôb a mŕtvice.


Čo je to kyslíková terapia?

Kyslík, plyn nachádzajúci sa vo vzduchu, ktorý dýchame, je pre ľudský život nevyhnutný. Niektorí ľudia s poruchami dýchania nemôžu prirodzene prijímať dostatok kyslíka. Môžu potrebovať doplnkový kyslík alebo kyslíkovú terapiu. Ľudia, ktorí dostávajú kyslíkovú terapiu, často pozorujú zlepšenú hladinu energie a spánku a lepšiu kvalitu života.


Dávkovač dezinfekcie do bytu aj kancelárie. Ako eliminovať nežiaduce baktérie pomocou nano striebra?

Vírusy a baktérie sú všadeprítomné. Napriek tomu, že si pravidelne umývate ruky, každý deň sa dotknete toľkých predmetov, že nie je možné zachovať svoje dlane hygienicky čisté. Práve preto sú tu dezinfekčné gély alebo roztoky, ktoré dokážu zlikvidovať oveľa viac mikroorganizmov ako obyčajné mydlo . Pokiaľ si navyše zvolíte dezinfekciu s obsahom koloidného striebra, dosiahnete ešte lepšie výsledky.


Esenciálny olej Vanilka: Mágia vo fľaštičke pre telo i dušu

Či už hľadáte spôsob, ako relaxovať po náročnom dni, prebudiť vášeň vo svojom vzťahu, oživiť svoju kozmetiku alebo urobiť upratovanie príjemnejším, LeFleur 100% prírodný esenciálny olej Vanilka je tou správnou voľbou. Nechajte sa uniesť jeho kúzlom a objavte silu prírody ukrytú vo fľaštičke tohto zázračného oleja.


Esenciálny olej pivonka má upokojujúce a relaxačné účinky

LeFleur 100% prírodný esenciálny olej Pivonka je teda skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí hľadajú prírodný spôsob, ako prevoňať svoj domov, upokojiť myseľ a telo a dodať energiu. Jeho univerzálnosť a priateľský tón hlasu z neho robia ideálnu voľbu pre každodenné použitie. Či už ho použijete v aromaterapii, do aromalámp a difuzérov, alebo do domácich upratovacích prípravkov či na prevoňanie bielizne, vždy vám pomôže vytvoriť príjemnú a harmonickú atmosféru vo vašom domove.

Ďalej